ADALAR HURDACI

ADALAR Hurda, donanımlı, bilgili, çalışkan ve genç kadrosu ile, hurdalarınızı ofisinizden, inşaatınızdan hatta evinizden gelip almaktadır. En iyi hurda fiyatları konusunda müşterilerimize yardımcı olmaktayız.  ADALAR Hurda olarak, cikmahurdaciniz isimli websitemizi açtık ve buradan tüm ADALAR halkına hizmet götürmeyi hedefledik. ADALAR ilçesinde bulunan çeşitli hurdalarınızı değerinde nakit olarak satın alıyor ve sizleri hiç bekletmeden hurdalarınızı araçlarımıza yüklüyoruz. Cikma Hurdacı olarak, piyasanın en yüksek karlı satışlarını bizlere yapmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Kazan kazan ilişkisine dayalı hurda alım ve satımları için ADALAR Hurdacınız yani bize ulaşabilirsiniz.

ADALAR Hurdacı olarak biz İstanbul ilinin en güzel ilçelerinden biri olan ADALAR ilçesinin, tarih boyunca birden çok ülkeye, topluluğa ve medeniyete ev sahipliği yaptığının bilincindeyiz.  ADALAR Hurdacı arayışında olan müşterilerimizin, ADALAR ilçesinin potansiyelinden bahsetmek isteriz, son yıllarda ilçe yerleşiminin ve turistik alanlarının arttığını görmekteyiz. Buna bağlı artan tüketim, Hurdacılık sektörünün gelişmesini yayılmasını sağladığı açık ve nettir.

Hurdacı sitesi, olarak size en yakın hurdacı olmaya çalışmaktayız. Bizleri aradığınızda istediğiniz zaman ve vakitte konumunuzda bulunuyoruz. Bizlere telefon numaralarımızdan veya whatsapp iletişimlerimizden ulaşabilirsiniz.

ADALAR HURDACI OLARAK NERELERE HİZMET GÖTÜRÜYORUZ?

BURGAZADA MAHALLESİ, HEYBELİADA MAHALLESİ, KINALIADA MAHALLESİ, MADEN MAHALLESİ, NİZAM MAHALLESİ

ADALAR HURDA olarak yukarıdaki tüm mahallelere ve semtlere hizmet götürüyoruz. Hizmetlerimizi nakit olarak ödemekteyiz. Hurdalarınızı değerinde satın almaktayız. Hurda alım ve satım işlemlerinde şirketimiz şeffaf ve etik kurallarına dikkat etmektedir.  Bizlerle iletişime geçerek hurdalarınızı hemen elinizden çıkarabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

Call Now ButtonHemen Arayın
Open chat