Hurda Kablo Alımı

Hurda Kablo, çok geniş yelpazeye sahiptir. Kablo hayatımızın her alanında yeri olan bir üründür. Kablolar, büyük plazalardan, ofislere, fabrikalara, alışveriş merkezlerine, depolara, evlerimizin içine kadar girmiş her türlü sistemlerimizde kullanılır. Hurda kablolar, atıl duruma düşmüş artık kullanılmayan kablolar, ihtiyaç fazlası olarak kalan kablolar şeklinde nitelendirilebilir. Hurda firması olarak bizler, iç tesisat kablosu, yer altı kabloları ve fare yemez kablolarınızı yüksek fiyatlardan satın alıyoruz.

Elektriği ileten araçlara kablo diyebiliriz. Kablolar iletken ve yalıtkan olarak 2 temel özelliğe ayrılmaktadırlar. Güç kabloları, deniz kabloları, çok yüksek gerilim kabloları, sodyum kabloları, gaz yalıtımlı kablolar, süper iletkenli kablolar, hurda kablo olarak firmamıza satılabilir.

Özelliklerine göre kablolara baktığımızda bakır iletkenli, tek damarlı kablolar karşımıza çıkmakta bunların yanında halojensiz alevi iletmeyen çok damarlı bakır iletkenli kablolar, pvc izoleli, yasso bakır iletkenli kablolar, bükülgen bakır iletkenli kablolar olarak devamı sayılabilir. Firmamıza genelde hurda kablo olarak, bakır kablolar, alüminyum kablolar, enerji kabloları, kağıt yalıtkanlı kablolar için müracaat edilse de firmamız her türlü hurda kablo kabulunu yerine getirmektedir.

Hurda kablolarda kendi aralarında ayrılırlar, hurda sinyal kontrol kabloları, hurda enerji kabloları, hurda data iletişim kabloları, hurda yangına dayanıklı kablolar, hurda ara bağlantlı kabloları, hurda kumanda kabloları şeklinde hurda kabloları çeşitlendirmek mümkündür.

Hurda Kablo Alımı Yapan Firmalar

Hurda kablo alımında şeffaf ve adil davranan firmamız, kaliteye ve sürekliliğe de büyük önem vermektedir. Hurda kablo satın aldığımız bazı bölgeler, Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Tuzla, Sultanbeyli, ataşehir, Esenyurt, Haramidere, Arnavutköy, Büyükçekmece, Silivri, Çatalca, Bayrampaşa, Küçükçekmece, İkitelli, Esenler, Bağcılar bu bölgelerde hızlı şekilde hizmetlerimizi yerine getiriyoruz. Kablo fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın
Open chat