HURDA KABLO

Hurda kablolarınızı bizlere söylediğiniz yere gelerek araçlarımıza genç ve dinamik ekibimiz ile birlikte yüklüyoruz. Hurda kablolarınızı değerinde satın alıyoruz. Hurda kablolarınızı elinizden çıkarmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Hurda kablolarınız ile ülke ekonomisine katkı sağlarken, kendinizde kazanabilirsiniz. Elinizdeki bulunan envai çeşit kabloları yüksek fiyatlar teklif ederek satın alıyoruz. Hurda kablolar hemen hemen her işletmede, fabrikada, ofiste bulunan hurdaların başına gelmektedir. Hurda kablolar teknolojinin ilerlemesi ile birlikte atıl duruma düşen hurdaların başında gelmektedir. Bu hurda kabloları çöplere atmak yerine bizlere değerinde satarak ülkenin menfaatleri doğrultusunda iyi iş yapmış oluruz.

HURDA KABLO FİYATLARI

Hurda kablo fiyatları kg başına hesaplanmaktadır. Elinizde ne kadar fazla kablo hurdası bulunuyorsa hurda kablo fiyatları da buna bağlı olarak değişmektedir. İstanbul kartalda bulunan hurdacı merkezimize gelebileceğiniz gibi whatsapp veya arayarak ta bize ulaşıp hurdalarınızın değerini öğrenebilirsiniz. Hurda kablo fiyatları için en yüksek fiyatları şirketimiz vermektedir.

Call Now ButtonHemen Arayın
Open chat