HURDA KURŞUN

Kurşun hurda alım satım işi ile uğraşan firmamız kurşun hurdalarınızı yerinizden gelip alıyor ve yüksek fiyatlar teklif ediyor. 2021 – 2022 yılı kurşun hurda fiyatları güncel listesine ulaşmak için bizlere whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kurşun metalleri genel olarak akü ve lehimlerde kullanılmaktadır. Kurşun hurdaları minare sökümleri, kullanılmayan aküler, lehimler vb. gibi şeylerden hurdaya dönüştürülmektedir. Kurşunun ana kullanıldığı yer aküdür, haberleşme kablolarında izolasyon olarak yine kurşun kullanılır. Kurşunun bu kadar fazla kullanılması nedeni ile kurşun hurdaları da çokça çıkmaktadır. Radyasyonu az geçiren bir madde olan kurşun, tercih edilme nedenleri başında gelmektedir. x-ışınlarından korunmada, renkli tv tüpleri ve mühimmat imalatı gibi çeşitli alanlarda da kullanılması hurda kurşun çıkmasına olanak sağlamaktadır. 25 yıllık firmamız kurşun metallerinin toplanması ve geri dönüşüme kazandırılması konusunda çok büyük deneyimlere sahiptir. Bizlere whatsapp üzerinden ulaşarak bu metalin satışını yüksek fiyatlarda sağlayabilirsiniz.

HURDA KURŞUN FİYATLARI

Hurda kurşun fiyatları 2022 yılı günce hurda kurşun fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçmelisiniz. En doğru bilgiyi ancak iletişime geçerek alabilirsiniz. Hurda kurşun fiyatları konusunda sizlere yardımcı olmak isteriz. Hurda kurşun fiyatları KG başına değişmektedir. Hurda kurşun fiyatlarının güncel listesini almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın
Open chat