ATAŞEHİR HURDACI

ATAŞEHİR Hurda, donanımlı, bilgili, çalışkan ve genç kadrosu ile, hurdalarınızı ofisinizden, inşaatınızdan hatta evinizden gelip almaktadır. En iyi hurda fiyatları konusunda müşterilerimize yardımcı olmaktayız.  ATAŞEHİR Hurda olarak, cikmahurdaciniz isimli websitemizi açtık ve buradan tüm ATAŞEHİR halkına hizmet götürmeyi hedefledik. ATAŞEHİR ilçesinde bulunan çeşitli hurdalarınızı değerinde nakit olarak satın alıyor ve sizleri hiç bekletmeden hurdalarınızı araçlarımıza yüklüyoruz. Cikma Hurdacı olarak, piyasanın en yüksek karlı satışlarını bizlere yapmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Kazan kazan ilişkisine dayalı hurda alım ve satımları için ATAŞEHİR Hurdacınız yani bize ulaşabilirsiniz.

ATAŞEHİR Hurdacı olarak biz İstanbul ilinin en güzel ilçelerinden biri olan ATAŞEHİR ilçesinin, tarih boyunca birden çok ülkeye, topluluğa ve medeniyete ev sahipliği yaptığının bilincindeyiz.  ATAŞEHİR Hurdacı arayışında olan müşterilerimizin, ATAŞEHİR ilçesinin potansiyelinden bahsetmek isteriz, son yıllarda ilçe yerleşiminin ve turistik alanlarının arttığını görmekteyiz. Buna bağlı artan tüketim, Hurdacılık sektörünün gelişmesini yayılmasını sağladığı açık ve nettir.

Hurdacı sitesi, olarak size en yakın hurdacı olmaya çalışmaktayız. Bizleri aradığınızda istediğiniz zaman ve vakitte konumunuzda bulunuyoruz. Bizlere telefon numaralarımızdan veya whatsapp iletişimlerimizden ulaşabilirsiniz.

ATAŞEHİR HURDACI OLARAK NERELERE HİZMET GÖTÜRÜYORUZ?

AŞIKVEYSEL MAHALLESİ, ATATÜRK MAHALLESİ, BARBAROS MAHALLESİ, ESATPAŞA MAHALLESİ,, FERHATPAŞA MAHALLESİ, FETİH MAHALLESİ, İÇERENKÖY MAHALLESİ, İNÖNÜ MAHALLESİ, KAYIŞDAĞI MAHALLESİ, KÜÇÜKBAKKALKÖY MAHALLESİ, MEVLANA MAHALLESİ, MİMAR SİNAN MAHALLESİ, MUSTAFA KEMAL MAHALLESİ, ÖRNEK MAHALLESİ, YENİ ÇAMLICA MAHALLESİ, YENİSAHRA MAHALLESİ, YENİŞEHİR MAHALLESİ

ATAŞEHİR HURDA olarak yukarıdaki tüm mahallelere ve semtlere hizmet götürüyoruz. Hizmetlerimizi nakit olarak ödemekteyiz. Hurdalarınızı değerinde satın almaktayız. Hurda alım ve satım işlemlerinde şirketimiz şeffaf ve etik kurallarına dikkat etmektedir.  Bizlerle iletişime geçerek hurdalarınızı hemen elinizden çıkarabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

Call Now ButtonHemen Arayın
Open chat