MALTEPE HURDACI

MALTEPE Hurda, donanımlı, bilgili, çalışkan ve genç kadrosu ile, hurdalarınızı ofisinizden, inşaatınızdan hatta evinizden gelip almaktadır. En iyi hurda fiyatları konusunda müşterilerimize yardımcı olmaktayız.  MALTEPE Hurda olarak, cikmahurdaciniz isimli websitemizi açtık ve buradan tüm MALTEPE halkına hizmet götürmeyi hedefledik. MALTEPE ilçesinde bulunan çeşitli hurdalarınızı değerinde nakit olarak satın alıyor ve sizleri hiç bekletmeden hurdalarınızı araçlarımıza yüklüyoruz. Cikma Hurdacı olarak, piyasanın en yüksek karlı satışlarını bizlere yapmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Kazan kazan ilişkisine dayalı hurda alım ve satımları için MALTEPE Hurdacınız yani bize ulaşabilirsiniz.

MALTEPE Hurdacı olarak biz İstanbul ilinin en güzel ilçelerinden biri olan MALTEPE ilçesinin, tarih boyunca birden çok ülkeye, topluluğa ve medeniyete ev sahipliği yaptığının bilincindeyiz.  MALTEPE Hurdacı arayışında olan müşterilerimizin, MALTEPE ilçesinin potansiyelinden bahsetmek isteriz, son yıllarda ilçe yerleşiminin ve turistik alanlarının arttığını görmekteyiz. Buna bağlı artan tüketim, Hurdacılık sektörünün gelişmesini yayılmasını sağladığı açık ve nettir.

Hurdacı sitesi, olarak size en yakın hurdacı olmaya çalışmaktayız. Bizleri aradığınızda istediğiniz zaman ve vakitte konumunuzda bulunuyoruz. Bizlere telefon numaralarımızdan veya whatsapp iletişimlerimizden ulaşabilirsiniz.

MALTEPE HURDACI OLARAK NERELERE HİZMET GÖTÜRÜYORUZ?

ALTAYÇEŞME MAHALLESİ ALTINTEPE MAHALLESİ AYDINEVLER MAHALLESİ BAĞLARBAŞI MAHALLESİ BAŞIBÜYÜK MAHALLESİ BÜYÜKBAKKALKÖY MAHALLESİ CEVİZLİ MAHALLESİ ÇINAR MAHALLESİ ESENKENT MAHALLESİ FEYZULLAH MAHALLESİ FINDIKLI MAHALLESİ GİRNE MAHALLESİ GÜLENSU MAHALLESİ GÜLSUYU MAHALLESİ İDEALTEPE MAHALLESİ KÜÇÜKYALI MERKEZ MAHALLESİ YALI MAHALLESİ ZÜMRÜTEVLER MAHALLESİ

MALTEPE HURDA olarak yukarıdaki tüm mahallelere ve semtlere hizmet götürüyoruz. Hizmetlerimizi nakit olarak ödemekteyiz. Hurdalarınızı değerinde satın almaktayız. Hurda alım ve satım işlemlerinde şirketimiz şeffaf ve etik kurallarına dikkat etmektedir.  Bizlerle iletişime geçerek hurdalarınızı hemen elinizden çıkarabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

Call Now ButtonHemen Arayın
Open chat