PENDİK HURDACI

Pendik Hurda, donanımlı, bilgili, çalışkan ve genç kadrosu ile, hurdalarınızı ofisinizden, inşaatınızdan hatta evinizden gelip almaktadır. En iyi hurda fiyatları konusunda müşterilerimize yardımcı olmaktayız.  Pendik Hurda olarak, cikmahurdaciniz isimli websitemizi açtık ve buradan tüm Pendik halkına hizmet götürmeyi hedefledik. Pendik ilçesinde bulunan çeşitli hurdalarınızı değerinde nakit olarak satın alıyor ve sizleri hiç bekletmeden hurdalarınızı araçlarımıza yüklüyoruz. Cikma Hurdacı olarak, piyasanın en yüksek karlı satışlarını bizlere yapmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Kazan kazan ilişkisine dayalı hurda alım ve satımları için Pendik Hurdacınız yani bize ulaşabilirsiniz.

Pendik Hurdacı olarak biz İstanbul ilinin en güzel ilçelerinden biri olan Pendik ilçesinin, tarih boyunca birden çok ülkeye, topluluğa ve medeniyete ev sahipliği yaptığının bilincindeyiz.  Pendik Hurdacı arayışında olan müşterilerimizin, Pendik ilçesinin potansiyelinden bahsetmek isteriz, son yıllarda ilçe yerleşiminin ve turistik alanlarının arttığını görmekteyiz. Buna bağlı artan tüketim, Hurdacılık sektörünün gelişmesini yayılmasını sağladığı açık ve nettir.

Hurdacı sitesi, olarak size en yakın hurdacı olmaya çalışmaktayız. Bizleri aradığınızda istediğiniz zaman ve vakitte konumunuzda bulunuyoruz. Bizlere telefon numaralarımızdan veya whatsapp iletişimlerimizden ulaşabilirsiniz.

PENDİK HURDACI OLARAK NERELERE HİZMET GÖTÜRÜYORUZ?

AHMET YESEVİ MAHALLESİ BAHÇELİEVLER MAHALLESİ BALLICA MAHALLESİ BATI MAHALLESİ ÇAMÇEŞME MAHALLESİ ÇAMLIK MAHALLESİ ÇINARDERE MAHALLESİ DOĞU MAHALLESİ DUMLUPINAR MAHALLESİ EMİRLİ MAHALLESİ ERTUĞRUL GAZİ MAHALLESİ ESENLER MAHALLESİ ESENYALI MAHALLESİ FATİH MAHALLESİ FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ GÖÇBEYLİ MAHALLESİ GÜLLÜ BAĞLAR MAHALLESİ GÜZELYALI MAHALLESİ HARMANDERE MAHALLESİ KAVAKPINAR MAHALLESİ KAYNARCA MAHALLESİ KURNA MAHALLESİ KURTDOĞMUŞ MAHALLESİ KURTKÖY MAHALLESİ ORHANGAZİ MAHALLESİ ORTA MAHALLESİ RAMAZANOĞLU MAHALLESİ SANAYİ MAHALLESİ SAPAN BAĞLARI MAHALLESİ SÜLÜNTEPE MAHALLESİ ŞEYHLİ MAHALLESİ VELİBABA MAHALLESİ YAYALAR MAHALLESİ YENİ MAHALLESİ YENİŞEHİR MAHALLESİ YEŞİLBAĞLAR MAHALLESİ

PENDİK HURDA olarak yukarıdaki tüm mahallelere ve semtlere hizmet götürüyoruz. Hizmetlerimizi nakit olarak ödemekteyiz. Hurdalarınızı değerinde satın almaktayız. Hurda alım ve satım işlemlerinde şirketimiz şeffaf ve etik kurallarına dikkat etmektedir.  Bizlerle iletişime geçerek hurdalarınızı hemen elinizden çıkarabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

Call Now ButtonHemen Arayın
Open chat