KADIKÖY HURDACI

KADIKÖY Hurda, donanımlı, bilgili, çalışkan ve genç kadrosu ile, hurdalarınızı ofisinizden, inşaatınızdan hatta evinizden gelip almaktadır. En iyi hurda fiyatları konusunda müşterilerimize yardımcı olmaktayız.  KADIKÖY Hurda olarak, cikmahurdaciniz isimli websitemizi açtık ve buradan tüm KADIKÖY halkına hizmet götürmeyi hedefledik. KADIKÖY ilçesinde bulunan çeşitli hurdalarınızı değerinde nakit olarak satın alıyor ve sizleri hiç bekletmeden hurdalarınızı araçlarımıza yüklüyoruz. Cikma Hurdacı olarak, piyasanın en yüksek karlı satışlarını bizlere yapmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Kazan kazan ilişkisine dayalı hurda alım ve satımları için KADIKÖY Hurdacınız yani bize ulaşabilirsiniz.

KADIKÖY Hurdacı olarak biz İstanbul ilinin en güzel ilçelerinden biri olan KADIKÖY ilçesinin, tarih boyunca birden çok ülkeye, topluluğa ve medeniyete ev sahipliği yaptığının bilincindeyiz.  KADIKÖY Hurdacı arayışında olan müşterilerimizin, KADIKÖY ilçesinin potansiyelinden bahsetmek isteriz, son yıllarda ilçe yerleşiminin ve turistik alanlarının arttığını görmekteyiz. Buna bağlı artan tüketim, Hurdacılık sektörünün gelişmesini yayılmasını sağladığı açık ve nettir.

Hurdacı sitesi, olarak size en yakın hurdacı olmaya çalışmaktayız. Bizleri aradığınızda istediğiniz zaman ve vakitte konumunuzda bulunuyoruz. Bizlere telefon numaralarımızdan veya whatsapp iletişimlerimizden ulaşabilirsiniz.

KADIKÖY HURDACI OLARAK NERELERE HİZMET GÖTÜRÜYORUZ?

19 MAYIS MAHALLESİ ACIBADEM MAHALLESİ BOSTANCI MAHALLESİ CADDEBOSTAN MAHALLESİ CAFERAĞA MAHALLESİ DUMLUPINAR MAHALLESİ EĞİTİM MAHALLESİ ERENKÖY MAHALLESİ FENERBAHÇE MAHALLESİ FENERYOLU MAHALLESİ FİKİRTEPE MAHALLESİ GÖZTEPE MAHALLESİ HASANPAŞA MAHALLESİ KOŞUYOLU MAHALLESİ KOZYATAĞI MAHALLESİ MERDİVENKÖY MAHALLESİ OSMANAĞA MAHALLESİ RASİMPAŞA MAHALLESİ SAHRAYICEDİT MAHALLESİ SUADİYE MAHALLESİ ZÜHTÜPAŞA MAHALLESİ

KADIKÖY HURDA olarak yukarıdaki tüm mahallelere ve semtlere hizmet götürüyoruz. Hizmetlerimizi nakit olarak ödemekteyiz. Hurdalarınızı değerinde satın almaktayız. Hurda alım ve satım işlemlerinde şirketimiz şeffaf ve etik kurallarına dikkat etmektedir.  Bizlerle iletişime geçerek hurdalarınızı hemen elinizden çıkarabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

Call Now ButtonHemen Arayın
Open chat