AKÜ HURDALARI

Bitmiş tükenmiş, artık çalışmayan hurdaya çıkan akülerinizi değerinde satın alıyoruz. Sizde kullanılmayan atıl akülerinizi bizlere teslim ederek, hurda akülerinizi geri dönüşüme gönderebilirsiniz.

Hurda akü alımı için sizlerden 50kg veya 100kg olarak şart koşmuyoruz, elinizde ne kadar akü var ise bize ulaşarak, geri dönüşümleri için ilk ateşi başlatabilirsiniz. Hurda sulu oto aküleri, araba aküleri, tır aküleri, otobüs aküleri, forklift aküleri, kuru UPS aküleri, bilgisayar aküleri gibi tüm akü ürünlerinizi çöpe atmak yerine hurda merkezimize getirmenizi ülke ekonomisine katkıda bulunmanızı müşterilerimizden bekleriz.

AKÜ NEDİR?

Aküler içerisindeki kimyasalı gerektiğinde elektrik enerjisine dönüştüren depolama cihazlarıdır. Aküler genellikle çalıştırma, aydınlatma ve ateşleme gibi ana görevleri yerine getirmektedir.  Metal cinsine göre aküler  kurşun-asitli, demir-nikel, nikel-kadmiyum ve gümüş-çinko aküler olarak sıralanabilir.

HURDA AKÜ FİYATLARI

Hurda akü fiyatları kg başına hesaplanır. Hurda akülerin fiyatları zaman zaman değişmekte net bir şey söylemek mümkün değildir. Bu nedenle hurda aküleriniz elinizde var ise bize ulaşarak fiyat alabilirsiniz. 7/24 olacak şekilde whatsapp hatlarımızdan müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Elinizde bulunan her türlü hurda aküye geri dönüşüme kazandırmak için talibiz. Değerinde satın aldığımız aküleri ayrıştırıp geri dönüşüme göndermemiz için bize ulaşın.

Call Now ButtonHemen Arayın
Open chat