HURDA KROM

Krom Hurdası, 25 yıldır Krom hurda alım satım işleri ile uğraşan firmamıza ulaşarak elinizdeki krom hurdaları hızlıca çıkartabilirsiniz. Krom hurdalarınızı nakit para ile satın alıyoruz geri dönüşüme gönderiyoruz. İstanbul Kartal da bulunan depomuzdan tüm İstanbul’a hizmet veriyoruz. Bize Whatsapp veya mail üzerinden ulaşarak krom hurdalarınız için başvurabilirsiniz.

KROM HURDASI ALIMI

Türkiye de son çok fazla kullanılan metallerin başında gelen krom hurdası sizin için bir kazanç kapısı, Ülkemiz için ise milli ekonomiye katkı sağlama aracı olarak gösterilir. Krom dünyada ihracatı fazla metallerin içinde gösterilmektedir. Bu da krom hurdasının çok fazla evlerde  işyerlerine inşaatlarda bulunduğu anlamına gelmektedir.  Krom madeni otomobillerde de kullanıldığı gibi çelik sektöründe de fazla kullanılmaktadır. Krom madenlerinin çok amaçlı kullanılması nedeni ile krom hurdalarının da insanlarda fazlaca bulunması anlamına gelmektedir.

KROM HURDASI FİYATLARI

Krom hurdası fiyatları sürekli değişkenlik göstermektedir. Krom hurdası fiyatları hakkında net bilgi vermek doğru olmaz. Eğer elinizde krom hurdası bulunuyorsa mutlaka firmamız ile irtibata geçerek malzemenin değerini öğrenmelisiniz.

Krom hurdası fiyatları ara ara yükselmekte ara ara düşmektedir. Elinizdeki krom hurdalarınızı biz değerinde nakit ödeyerek satın almaktayız.

Her hurda metalde olduğu gibi krom hurdasında da kromun kendisinden çok miktarı da fiyatta önemli yer kaplıyor krom hurdasının miktarı ne kadar fazla ise fiyatta o kadar iyileştirme ve yükselme söz konusu olabiliyor. Dolayısıyla hurda kg fiyatları önemlidir.

Genç ekibimiz fabrikanızdan, evinizden, işletmenizden, bahçenizden, kömürlüğünüzden gelip tüm krom hurdaları dakikalar içinde topluyor ödemenizi yapıyor ve hurda toplama merkezlerine götürüyor.

Bizimle iletişime geçerek elinizdeki krom hurdalar için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın
Open chat