KARTAL HURDACI

KARTAL Hurda, donanımlı, bilgili, çalışkan ve genç kadrosu ile, hurdalarınızı ofisinizden, inşaatınızdan hatta evinizden gelip almaktadır. En iyi hurda fiyatları konusunda müşterilerimize yardımcı olmaktayız.  KARTAL Hurda olarak, cikmahurdaciniz isimli websitemizi açtık ve buradan tüm KARTAL halkına hizmet götürmeyi hedefledik. KARTAL ilçesinde bulunan çeşitli hurdalarınızı değerinde nakit olarak satın alıyor ve sizleri hiç bekletmeden hurdalarınızı araçlarımıza yüklüyoruz. Cikma Hurdacı olarak, piyasanın en yüksek karlı satışlarını bizlere yapmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Kazan kazan ilişkisine dayalı hurda alım ve satımları için KARTAL Hurdacınız yani bize ulaşabilirsiniz.

KARTAL Hurdacı olarak biz İstanbul ilinin en güzel ilçelerinden biri olan KARTAL ilçesinin, tarih boyunca birden çok ülkeye, topluluğa ve medeniyete ev sahipliği yaptığının bilincindeyiz.  KARTAL Hurdacı arayışında olan müşterilerimizin, KARTAL ilçesinin potansiyelinden bahsetmek isteriz, son yıllarda ilçe yerleşiminin ve turistik alanlarının arttığını görmekteyiz. Buna bağlı artan tüketim, Hurdacılık sektörünün gelişmesini yayılmasını sağladığı açık ve nettir.

Hurdacı sitesi, olarak size en yakın hurdacı olmaya çalışmaktayız. Bizleri aradığınızda istediğiniz zaman ve vakitte konumunuzda bulunuyoruz. Bizlere telefon numaralarımızdan veya whatsapp iletişimlerimizden ulaşabilirsiniz.

KARTAL HURDACI OLARAK NERELERE HİZMET GÖTÜRÜYORUZ?

ATALAR MAHALLESİ CEVİZLİ MAHALLESİ CUMHURİYET MAHALLESİ ÇAVUŞOĞLU MAHALLESİ ESENTEPE MAHALLESİ GÜMÜŞPINAR MAHALLESİ HÜRRİYET MAHALLESİ KARLIKTEPE MAHALLESİ KORDONBOYU MAHALLESİ ORHANTEPE MAHALLESİ ORTA MAHALLESİ PETROL İŞ MAHALLESİ SOĞANLIK YENİ MAHALLESİ TOPSELVİ MAHALLESİ UĞUR MUMCU MAHALLESİ YAKACIK ÇARŞI MAHALLESİ YAKACIK YENİ MAHALLESİ YALI MAHALLESİ YUKARI MAHALLESİ YUNUS MAHALLESİ

KARTAL HURDA olarak yukarıdaki tüm mahallelere ve semtlere hizmet götürüyoruz. Hizmetlerimizi nakit olarak ödemekteyiz. Hurdalarınızı değerinde satın almaktayız. Hurda alım ve satım işlemlerinde şirketimiz şeffaf ve etik kurallarına dikkat etmektedir.  Bizlerle iletişime geçerek hurdalarınızı hemen elinizden çıkarabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

Call Now ButtonHemen Arayın
Open chat